Liittohallitus

Liittohallitus 2020 – 2021

Puheenjohtaja: Tiina Tuomela, tiina.tuomela(a)kd.fi, 0505444634
1 varapuheenjohtaja: Sari Kumin, sari.kumin(a)kd.fi, 0401971411
2 varapuheenjohtaja: Ruut Nygård, ruut.nygard(a)gmail.com 0456317444

 

Helsingin naispiiri: Anneli Louneva, anneli.louneva(a)gmail.com, 0400981763

Hämeen naispiiri: Heli Nylander, helinylander(a)gmail.com

Kaakkois-Suomen naispiiri: Eija Haiko, eija.haiko(a)gmail.com, 0445547005

Keski-Suomen naispiiri: Aira Korhonen, airaekorhonen(a)gmail.com, 0400852069

Lapin naispiiri: Outi Kurkela, auouir(a)gmail.com

Pirkanmaan naispiiri: Sirpa Pursiainen, sirpa.pursiainen(a)kd.fi, 040-7370307

Pohjanmaan naispiiri: Tellervo Vallius, telle.vallius(a)gmail.com 0407444363

Pohjois-Pohjanmaan ja Kainuun naispiiri: Eija-Leena Kärkimaa, eija-leena.karkimaa(a)hotmail.com, 0445399428

Satakunnan naispiiri: Tuula Vepsäläinen: tuulavepsalainen(a)gmail.com, 0445372049

Savo-Karjalan naispiiri: Riitta Räisänen, riittaraisanen6(a)gmail.com, 0407713850

Uudenmaan naispiiri: Päivi Åhlgren, paiahlgren(a)gmail.com, 045-6546002

Varsinais-Suomen naispiiri: Anja Paavonperä, anja.paavonpera(a)maitech.fi, 0405091725